abof

flipkart coupons for mobiles

myntra

Pazartesi , Eylül 23 2019
Ana Sayfa / Ders Notları / Sap2000 Notları ve Kitapları

Sap2000 Notları ve Kitapları

Sap2000 Notları ve Kitapları

Sap2000 Notları mutlaka işinize yarayacaktır.Sap2000 programını kullanırken bazı zorluklarla karşılaşabilirsin.O zaman da Mühendisin Vazgeçilmesi sloganıyla hareket eden sitemiz imdadınıza yetişecektir.Daha önce de sap2000 ile ilgili notlar paylaşmıştık sitemizde başka başka notlar da bulabilirsiniz.Bu notlar ve kitaplar arşivimde olan notlardır.Kurslarda anlatılan bir çok kaynağı içermektedir.

Sap2000 Notları ile Nasıl Çalışabiliriz ?

Örnekleri bol bol tekrar ederek uygulamalı bir şekilde çözerseniz programda ilerleme kaydedebilirsiniz.Bunun yanında elinizin altında bulunan mukavemet kitaplarındaki kiriş sorularını programa girmeyi ve moment ve kesme diyagramlarını çıkararak kitaplarla karşılaştırıp doğru yapıp yapmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Dosyaları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Başarılar

sap2000 notları

 

  Sap2000 Notları ve Kitapları (1068 indirme)

Dosya Şifresi: www.tcetvelim.com

 

Hakkında Şenol Canbaz

Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü kazandı.1 yıl ingilizce hazırlık okuduktan sonra öğrenimine devam etti.4. sınıfta Farabi Programı ile gittiği Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde öğrenimini bitirdi ve şuan sulama projelerinde görev alıyor.Mesleğini çok seviyor ve ilgileniyor.Mühendislerin bilgisayar kullanma yeteneğinin maksimum olması gerektiğini düşünüyor.

Sizin için öneri

Autocad Dersleri – “ATTSYNC”  Komutu Nedir ?

Autocad Dersleri – “ATTSYNC”  Komutu Nedir ? Autocad derslerimizde yeni bir komut ile karşınızdayım “ATTSYNC”  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir