abof

flipkart coupons for mobiles

myntra

Pazar , Mart 24 2019
Ana Sayfa / Genel / Obama’nın Gözyaşları…

Obama’nın Gözyaşları…

Obama’nın Gözyaşları

Amerikada’ki ilkokulda küçücük yavruların katliama uğraması malum hepimizi üzüyor.Çünkü onlar da insan ve onlar da birer çocuk.Bizim için çocuk nerde olursa olsun baştacıdır.Burada Sayın Obama’nın ağlayarak katliamdan duyduğu üzüntüye dikkat çekmek istiyorum.Acaba sırf kendi vatandaşı öldü diye mi bu gözyaşları ? Yoksa çocuklar öldü diye mi ?

Kendisi çocukları ne kadar seviyor, ne kadar önemsiyor ? Bence samimi olmayan gözyaşları, bence bir zerre üzüntü duymuyor.Bir yılda binlerce çocuk İsrail ve Suriye yüzünden hayatını kaybediyor neden sesini çıkarmıyor ? Bizler Çeçenistanda Rusların , Türkiye’de Ermenilerin,Filistin’de Yahudilerin yaptığı işkenceleri çocuklara yapılan zulümleri bir an olsun unutmadık.Bunlara sesleri çıkmayan insanlara insan vasfını kullanmak bile doğru değildir.Şimdi yanıbaşımızda Suriye’nin kendi halkına yaptığı zulümu izliyoruz çaresizce.Bu katliamların durması için sesimizi çıkarıyoruz belki birileri duyar diye.Hala içimizde Suriyede işimiz ne diyen varsa şu katliamlara bakıp kendine sorsun ; Suriyede çocuk olsaydım ?

Bizim için rengi , ırkı , dini her ne olursa olsun İnsan İnsandır, Çocuk Çocuktur…

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında Şenol Canbaz

Erciyes Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü kazandı.1 yıl ingilizce hazırlık okuduktan sonra öğrenimine devam etti.4. sınıfta Farabi Programı ile gittiği Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde öğrenimini bitirdi ve şuan sulama projelerinde görev alıyor.Mesleğini çok seviyor ve ilgileniyor.Mühendislerin bilgisayar kullanma yeteneğinin maksimum olması gerektiğini düşünüyor.

Sizin için öneri

Autocad Dersleri – “ATTSYNC”  Komutu Nedir ?

Autocad Dersleri – “ATTSYNC”  Komutu Nedir ? Autocad derslerimizde yeni bir komut ile karşınızdayım “ATTSYNC”  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir