abof

flipkart coupons for mobiles

myntra

Cumartesi , Şubat 29 2020
Ana Sayfa / Ders Notları / Betonarme / Çin’de 15 günde 30 katlı Otel yapıldı.

Çin’de 15 günde 30 katlı Otel yapıldı.

Çin’de 15 günde 30 katlı Otel yapıldı

Nüfusu ve işgücüyle dünyaya kafa tutan Çin’de ev gereksinimi had safhada. Elbette az alana çok daire sığdırmanın yolu gökdelenlerden geçiyor. Bu alanda deneyim sahibi olan Broad Group adlı Çin inşaat firması zoru başararak 15 günde 30 katlı gökdelen inşaa etti ve kendi rekorunu yeniledi. Firmanın daha önceki rekoru 1 haftada 15 katlı bina inşaat etmekti.

Hunan Eyaletindeki Dongting Gölü yakınına inşaa edilmiş olan 30 katlı otelin açılışı yarın yapılacak. İnşaa için gerekli olan tüm parçalar önceden prefabrika olarak üretildi ve alana taşındı. Start verilmesiyle birlikte kazı, yerleştirme ve montaj işlemleri başladı. Bu kadar kısa sürede yapılan otelden hayır gelmez diyorsanız yanılıyorsunuz çünkü 9.0 şiddetinde depreme bile dayanabiliyor.

Projeyi gerçekleştiren kişi olan Zhang Yue açıklamasına göre en son nesil çevre standartları da dikkate alınmış durumda. Ortaya çıkan atık ve harcanan enerji en az seviyede. İşçi masrafı da epey az olsa gerek. İddiasına göre 2013′de ayda 20, 2014′de ayda 50 bina diker hale gelebilirler. Bir aylık geziye çıkıp döndüğünüzde yeni binalar nedeniyle eski mekanınızı tanıyamaz hale gelebilirsiniz! 5 yıldızlı T30 otelinin yapımını hızlandırılmış modda izleyin

 

Şenol Canbaz

Sizin için öneri

Çelik Kolon Ayağı Hesap ve Uygulama Aşamaları – Slayt

Çelik Kolon Ayağı Hesap ve Uygulama Aşamaları Çelik kolon ayakları hakkında hesap ve örnekleri bulabileceğiniz …

Tek yorum.

  1. paylaşımlar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir